SOPHIA ANTEF

Player: Kreyks
FC: Dove Cameron

Age: 16

Date of birth: 23th February

Way of god: Anubis

APPEARANCE:

Při pohledu na Sophii vás ani nenapadne pochybovat o tom, že by byla američankou. Světlá, bezchybná pleť a blond vlasy, dlouhé někam pod ramena totiž tento výjev pouze umocňují. Pokud ji však znáte delší dobu, všimnete si jedné věci, která americká rozhodně není. Jsou to její oči, které vypadají, jakoby byli na tomto světě již po tisíc let a ještě jako bonus jednou za čas změní svou barvu z tmavě zelené, na světlejší zelenou, někdy v sobě zračí barvy naší krásné planety. 
Na tyto oči je velmi pyšná, což si můžete snadno domyslet ze stylu, jakým si je zvýrazňuje, jelikož černá tužka a dlouhé řasy je neustále doprovází. 
Mimo to má menší, nevýrazný nos a velkou, vždy rudou pusu, málokdy zkřivenou do úsměvu, avšak když už ho uvidíte, pouze vám odhalí řádku bělostných zubů.
Svou postavou je hubená, stejně tak i vysoká, s přehledem převyšuje své vrstevníky. 

PERSONALITY:

Sophia svým vzhledem na to možná nevypadá, ale rozhodně to není milá holčička. Ve skutečnosti je totiž velmi výbušné povahy, ráda se pere, čemu jí napomáhá fakt, že jí naštve téměř cokoli. 
Pokud něco řekne, prostě to tak musí být, protože pokud ne, začne pomalu rudnout a pak už je jen otázka vteřin, než její vztek vybublá na povrch a ona vám přesně řekne, kde všude máte chybu a proč by to tedy mělo být podle ní. 
Téměř nikdy se nesměje, ani se nesnaží pobavit ostatní. Úsměv její tvář ozdobí pouze v případě podávání sarkastických poznámek, kterými přispívá do debaty téměř pravidelně. 
Kromě úsměvu na její tváři prakticky nikdy neuvidíte žádnou jinou emoci, než odtažitost a nebo vztek. Nikdy nepláče, je jedno, jestli je sama nebo ne. Stejně tak ani nehne vrbou ve smutných chvílích, v bolestivých, jednoduše nikdy, takže ostatní může klidně napadnout, jestli není jen strojem poháněným vztekem. 
To ale vyvrací její hlas, který, v případě její nepozornosti, vypráví o věcech, které cítí, ale nechce, aby je svět viděl. Pokud s vámi tedy Sophie bude mluvit s alespoň trochu citem zabarveným hlasem, máte vyhráno, bere vás totiž jako přítele. A to není moc časté. 

HISTORY:

Jednoho deštivého dne se malá Sophinka objevila zabalená do přikrývky na prahu dveří jednoho z New Yorských dětských domovů. Paní vychovatelka si ji hned vzala k sobě, začala se o ní starat a postupně ji vychovávala. 
Dětský dům byl poměrně prosperující, proto sem chodilo spousty rodin, kteří si chodili vybírat děti do jejich rodinek. Sophia takhle za prvních patnáct let svého života prostřídala celkem 25 rodin, všichni ji ale po pár měsících vrátili zpět do domova, se slovy, že s tím dítětem není něco v pořádku, vždyť se nesměje a ani nebrečí. 
Sophii to bylo celkem jedno, avšak když přišla na řadu její 26 rodina, bydlící jen pár bloků od domova, začínala si říkat, jak to že je jediné dítě, které pořád střídá rodiny. Rozhodla se, že zkusí něco změnit, začne předstírat smích, smutek, i když v tu chvíli nic takového necítí. Možná díky tomu vydržela v této rodině nejdéle, po celý jeden rok. 
Rodina s ní byla spokojená, avšak Sophia nebyla, ničilo ji, jak se musela přetvářet. Proto tento rok strávila pátráním po svých opravdových rodičích, což se jí ale nikdy nepovedlo. Tím vším zničena jednoho dne z domova utekla, pár dní se plahočila městem, než ji odchytl podivný chlápek v kápi a zavedl ji do Domu Života. 


EXTRA:

  • Jelikož se nikdy nepřišlo na to, kdo jsou její rodiče, do svých 10 let byla přezdívána jako Elizabeth. Její příjmení se vždy odvíjelo podle toho, v jaké rodině v tu chvíli žila. V 10 letech jí byla dána možnost vybrat si vlastní jméno, a tak po několika denním hledání a vybírání si vybrala Sophii Antef. 

ABILITY:

Sleep touch - pomocí doteku uspat člověka. Čím zdatnější bude Sophia tím víc lidí může na delší                          dobu uspat


REQUEST OF WEAPON:

Dýka, vždy ostrá jako břitva, která se vždy, jakýmsi zázrakem objeví zpátky u Sophie, a to ať ji nechá kdekoli.  


TITULES:

- - - 


QUESTS:

- - - 


SKILLS:

Boj na dálku = 12
Boj na blízko = 15
Výdrž = 17

Rychlost - 4
Síla - 3
Schopnosti - 2

Sophia Antef
Sophia Antef
Sophia Antef
Sophia Antef
Dýka
Dýka