REGISTRACE

REGISTRACE

Registrace  House of Life

  • Přečti si pravidla a to hodně pořádně. Jako první co se můžeš zaregistrovat je mág - učeň. Prostě jsi objevil cestu do Domu Života a začínáš. Jako Instruktor nebo cokoliv jiného se můžeš zaregistrovat až potom, abychom neměli tunu isntruktorů a bohů, ale žádného učně.
  • Pořádně si promysli jakou cestou půjde tvoje postava. Sotva si holka co miluje plavání volit cestu Geba, který je bůh země, takže se všechno musí rýsovat  podle povahy postavy.
  • Postava může umět milión třista padesát osm věcí, ale stejně si může zlomit nohu, když blbě zakopne o kořen. Je to jen člověk, má chyby a záporné vlastnosti, které ho dělají úžasným. Postava může být nejkrásnější na světě, ale třeba se nebude nikomu líbit, protože je hrozně namyšlená nebo bůh ví co. Tvoje postava je tak zajímává taková jaká je.
  • KRÁTKÉ REGISTRACE SE NEPŘÍJÍMAJÍ - rozepište se. Věty stylu: Je hodný, milý, přátelský a úžasný (konec) nebreme!! Dej si zálež s popisem postavy, neudělaj z ní odfláknutou postavu za odpoledne. Určitě je něčím zajímavá a prožila toho hodně, ale s rozvahou. Sotva bude postava ta nejšťastnější osoba na světě, když jí zemřela celá rodina.
  • Pokud si děláš registraci, nezapomeň tam napsat větu jak dorazila na ostrov. Sotva se objevila v jednu hodinu ráno a uprostřed tábora.
  • Pokud se ti nechce vyplňovat formuláře dole, tak své registrace pošli rovnou na e-mail aleajda@seznam.cz

Registrační formuláře jou NEFUNKČNÍ, tak je prosím používejte jako šablonu a dokončenou registraci mi prosím pošlete na e-mail aleajda@seznam.cz
Co nejrychleji se to pokusím napravit :-(

Registrace mága
Registrace mága
Registrace instruktora
Registrace instruktora
Registrace mazlíčka
Registrace mazlíčka