NEFERTITI KOAH

Player: Alvin
FC: Jessica Parker Kennedy

Age: 16

Date of birth: 8. April

Way of god: Sachmet

APPEARANCE:

     I přes svůj věk je malá, lidem říká, že má 150 cm, ale ve skutečnosti má 148,5. Ráda zaokrouhluje nahoru. Co se týče těla, je nejen malá, ale hrozně hubená. Jako menší trpěla hlady, takže to na ní je znát. Je typicky dívčí. Zatím nemá žádné svaly, ale časem se to vylepší. Co se týče očí, jsou překvapivě zelené. Někdy, možná mají lidé pocit, že se do nich vpíjí nebo jim vidí do skryté části duše. Vlastně netuší, odkud se jí tato nezvyklá barva vzala. Proč je tak nezvyklá? Pochází z Egypta, takže její pokožka je čokoládová. Od toho pochází i barva vlasů, uhlově černé. Sahají až pod pas, jsou mírně vlnité. Mívala je často zacuchané, ale vždy se o ně starala dobře. Nejčastěji je uvidíte rozpuštěné nebo v copu.
Protože žila většinu života na ulici, nemá žádný styl. Jinak mívá nejčastěji pohodlné oblečení. Poslední dobou nosí nejradši bílou. Možná jako symbol nevinnosti, nebo to zbylo z její předkyně.O níž nemá žádné informace.
Nejčastěji se tváří neutrálně, jakože se jí nic nedotklo. Nejkrásnější co na ní kdy uvidíte je úsměv, úplně rozzáří tvář. Už nevypadá jako figurína, ale jako člověk. Bohužel, události z jejího života nejsou tak krásné a růžové, tudíž se to nestává často.
Když začne mluvit, nepoznáváte ji. Mluví rychle, jakoby bez dechu. Má hravý tón, místy i celkem uklidňující. Přízvuk má egyptský, nebo spíše naučený. Angličtinu se naučila velmi rychle, přesto má svůj přízvuk z Egypta. Krásně se směje, má ten nejšťastnější smích. Někdy nejde zastavit. Je hlasitý, upřímný a radostný. Často zní jako smích malého dítěte.

PERSONALITY:

      Je to směs sangvinika a melancholika. Není o extrovert, ale ani silný introvert. Když má ráda společnost je v ní, když nemá chuť na zábavu, je sama. Bohužel se umí až moc dobře ovládat, ale smích se do toho nepočítá. Směje se čemu chce a je jí jedno, zda-li má nebo ne. Ale když dojde na důležité věci, je spontánní. Dělá věci tak jak ona uzná za vhodné. Kdyby se měla vybrat bude-li jednat logicky nebo instinktivně, je to to druhé. Nesnáší dělat věci podle logiky, navíc ráda porušuje pravidla. Ale na veřejnosti ze sebe dělá poslušnou holku, ale v soukromí je to malý rebel. Chová se jak blázen místy, vlastně občas. Fajn, skoro vždy. Jakmile najde někoho komu by mohla věřit je s ním v pohodě a časem se přestává kontrolovat. Neumí být zlá nebo naštvaná, ale když se tak stane není to jen mimořádná událost, ale taky to rozpoutá bouři. Smutná taky nebývá často, nejspíše to umí skvěle skrýt, jen není tak veselá jak bývá. Ani strach neukazuje, ale potlačit nebo zbavit se ho. To jí jde skvěle, dokáže už od mala takové věci překonat.

Za to radost je úplně jiná věc. Tu vždy vyjádří, vždy se raduje jen od srdce. Podobně se souhlasem, vyjádří i kdyby ostatní nechtěli. Pokud to je místní, ovšem. Nesouhlas, to je trochu zapeklitá věc. Nerada lidem něco vyčítá, ale vždy to řekne jemně, aby se neurazili.

HISTORY:

      Vyrostla v Egyptu, poblíž Nilu. Vyrostla bez rodičů, na ulici. Nikdy se nedozvěděla co se s nimi stalo. Příběh to je složitý a zapeklitý. Na rozdíl od ostatních dětech na ulici, nekradla, ale pracovala, aby si vydělala peníze. Levná pracovní sílu dítěte. Jak říkali někteří dospělí nebo děti s nimiž vyrostla na ulici. Bohužel je pravda, že ji využívali, ale naučila se být opatrná a číst v lidech. Tohle všechno dělala, dokud si ji jeden pár co navštívil její rodnou zemi nevzal s sebou domů. Znamená to na jiný břeh Nilu, aby s nimi vyrostla. Rodina nebyla sice nejbohatší, ale ani nejchudší. Byla to další pracující rodina, proto si ji vzali. Ne z milosti, jen kvůli tomu, aby měli méně práce a víc peněz. Musela pracovat, učit se a byla minimální chvíle na zábavu, kterou našla ve snění v něco víc. Rodina Koah, nebyla obyčejná. Oba dva byli mágové a pomocí jednoho kouzla zjistili, že i ona je mág. I z jakého rodu faraónů pochází, protože děvčátko nemělo jméno, pojmenovali Nefertiti. Proč jí tak pojmenovali, to ji nikdy neřekli. Dívka s nimi byla do svých jedenácti let. Bohužel, měli autonehodu, kterou nepřežili. Proto utekla pryč z Egypta, měla pocit, že jí vzal všechno co chtěla či měla. Na útěku jí pomáhala spousta lidí, až narazila na další dva mágy. Okamžitě začali přemýšlet co s dívčinou.
Mágové hledali další děti, aby je poslali do Domu Života, kde by se vyučili. Netušili ovšem, že při cestě potkají dvě nestvůry. Jednu z nich zabijili, aniž by se jim něco hrůzného stalo. Druhá nestvůra byla komplikovanější, ona jim i dokonce pomohla ji přemoci. Když se dostali to Domu, jediné co udělali, že ji popřály štěstí.


EXTRA:

  • Pochází z linie Nefertiti, právě proto se po ní jmenuje
  • Přestože je to rodilá Egypťanka má neobyčejně modré svítivé oči

ABILITY:

Léčení- dokáže vyléčit malé ránky bezproblémů, větší rány jí dají zabrat a velké rány nebo smrtelné nemoce jí velmi vyčerpají.


WEAPON:

Cinquedea- normálně vypadá jako malý nenápadný Ankh řetízek, jakmile se aktivuje je na dýku se širokou čepelí ve tvaru trojůhelníku.TITULES:
- - -


QUESTS:
- - -


SKILLS:

Boj na dálku = 30
Boj na blízko = 38
Výdrž = 49

Rychlost - 7
Síla - 6
Schopnosti - 8

Nefertiti Koah
Nefertiti Koah
Nefertiti Koah
Nefertiti Koah
Cinquedea
Cinquedea
Řetízek Ankh
Řetízek Ankh