JEKATĚRINA BREŽNĚV

Player: Alvin
FC: Katherine McNamara

Age: 20
Date of birth: 28. December

Way of god: Usir

APPEARANCE:

Kitty je typická ruská holka. Má sněhově bledou pleť bez jediné chybičky. Kromě toho si také všimnete jejích nazrzlých vlasů. Něco mezi blond a zrzkou. Vlasy jí sahají až pod prsa a od přírody se jí mírně vlní. Nejčastěji má vlasy buď v copu, copech nebo normálně rozpuštěné. Pohlédneme-li do jejího obličeje jako první uvidíme oči. Oči si sice maluje, ale jen řasenkou. To, že jsou velké může příroda; jejich barva je něco mezi zelenou a mědí. Níže je baculatý dlouhý nos se špičkou trochu výš. Co se týče těla, je velmi štíhlá. Má malý hrudník a téměř žádná prsa. Hubené bříško, už se tam objeví i svaly. Také má úzké boky a dále postupují i dlouhé tenké nožky. Velmi rychle dokáže utíkat, ale nedoporučuje se to na podpatcích. Není moc vysoká, něco kolem 164 cm. Nejraději se obléká spíš do chlapeckého oblečení. Košile, džíny a velká trička. Přesto někdy na sebe hodí něco typicky holčičího. Třeba klobouky, klobouky miluje. Nejradši má velký, černý plážový klobouk. Nosí ho doma skoro furt. Nejčastěji se tváří s úsměvem na tváři nebo bojovným výrazem. Navíc se krásně směje, upřímně. 

PERSONALITY:

Kitty jaktěživ neměla problém se s kýmkoliv spřátelit. Je otevřená novým známostem. S novými lidmi mluví srdečně a upřímně. Nesnáší falešnost a jakékoliv "lidské podvody". Co znamenají ty "lidské podvody"? Neupřímnost, podrazy, dýka do zad a falešnost. Upřímně, na takové typy lidí má čich a hned se jich straní. I tak to je velmi velkorysá holka, vždy to myslí s lidmi dobře. Její trpělivost nezná meze a ráda zopakuje stejnou věc klidně desetkrát a stále při tom bude v klidu. Nebojte se, nastanou chvíle kdy i ona vybuchne. Třeba, když jí lidé lžou do očí nebo ubližují neprávem člověku, který už nic nezmůže. Neprávo stejně jako lež nenávidí. Navíc, každá pomocná ruka se hodí. Kitty je ten typ holky co se ničeho nebojí a dobrodružství naopak vyhledává. Lezení na skal bez jištění - nedělá problém. Hrát honěnou ve tmě, kde si může zlomit nohu - boží! Je trošičku šílená, ale zatím ve zdravé míře. Často tráví svůj čas nad knihami, které nadevše miluje. Možná to na ní nejde vidět, ale krom knih také zbožňuje luštění křížovek nebo hádanek. Další její koníček je hra na kytaru a zpívání. Na rozdíl od ostatních, tréninku se moc nevěnuje. I když společnost s knihami ji uspokojuje, mnohem radši by trávila čas s reálnými lidmi. Nikdy nezažijete takovou legraci s tunou lidí, když budete sedět nad knihou, kde všechny postavy jsou jen jiným úhlem jednoho člověka co tu knihu napsal. Když opouštěla svou rodnou zemi a projížděla kolem těch krásností, tak jí to došlo. Zážitky jsou to co nás donutí v důchodu vzpomínat. Ne vzpomínky, nýbrž zážitky. To se ona chystá budovat, zážitky. Hodlá je rozdat komukoliv a kdykoliv. Nejen zážitky, ale i sebe. A nepochybně by nic nechtěla nazpět, jen slib, že ji nevyužijete. Má spousty úžasných povahových rysů, ale i tak není perfektní a její povaha má i své stinné stránky. Například nestálost. Je jedno jestli ve vztahu nebo v práci. Nedokáže dělat nic jednotvárného a slovo "monotónní" v ní vyvolává hrůzu. Je až přespříliš optimistická, což není dle ní špatné. Bohužel, o to víc se jí dotkli věci, které její optimistická duše nezvládla ochránit. Kitty je ještě k tomu příšerně zbrklá a dělá věci hned jak ji stanou na mysl. Nepromyslí si je, ale rovnou jedná. Někdy to je dobré, neztrácí čas, ale ne vždy. Někdy k tomu je ještě neopatrná a doslova se vmísí do každého nebezpečí. Nemá žádný pud sebezáchovy a riskování, které jí může stát život- zbožňuje.

HISTORY:

Tato milá slečinka se narodila v Rusku, v Petrohradě. Narodila se svobodné ženě od které její muž zdrhl. Když mu řekla, že s ním čeká dítě, tak jí do očí neomaleně řekl, že ho podvedla a hned ten večer jí opustil. Slečna Brežněv musela také začít pracovat a zároveň studovala. Byla ještě studentka, když čekala Kitty. Studovala přírodní vědy a byla velmi prospěšná. Ve večerních hodinách pracovala v baru jako číšnice. Bydlela společně se svou nejlepší kamarádkou, která společně s ní studovala a byla jí nápomocná při těžkých chvílích. Na svět se vyklubala 28. prosince, kdy byl sníh velmi prudký. Sami, jen Kitty mamka a její přítelkyně spolu žily dva roky. Nakonec si její matka našla nového přítele. Z neznámého důvodu ho po dvou letech opustila a hned si našla nového. Bohužel, byl k ní hrubý dokud to nenahlásila maminčina přítelkyně ze školy. Na dlouhou chvíli si dala oraz co se týče chlapů. V té době už její mamka jen pracovala a školu nedokončila. Až když bylo Kitty dvanáct tak si našla nového přítele. Spíš, nový přítel si našel jí. Pocházel z Ameriky a chtěl si najít manželku. Naschvál narazil na její maminku a okamžitě jí okouzlil. Jednoho dne se všechno semlelo. Zaútočilo na ně něco a z brndy je vytáhl právě přítel její maminky. Zjistilo se, že to je mág a pomocí taktiky najít si manželku s dítětem hledá potomky faraónů a mágy. Zachránil je pomocí kusu slonoviny a pár slov. Pak něco v soukromí vysvětlil její mamce a společně se vydali na cestu do Ameriky. Naštěstí, angličtinu jí naučili ve škole, takže s tím neměla problém. Jakmile přiletěli, tak nasedli do auta a pán je odvezl na Long Island na ostrov Re. Mamka bydlí v New Yorku a sem tam za ní Kitty přijede.   


EXTRA:

  • Má mnohem radši, když jí lidé říkají Kitty
  • Hraje na kytaru a celkem slušně zpívá
  • Oživila svou kočku, která je už navždy její společnicí
  • Oslovte jí jejím jménem a dostanete pohrabáčem

ABILITIES:

Nekromancie - schopnost komunikovat a manipulovat mrtvé. Čím bude Kitty zběhlejší, tím déle dokáže mluvit s mrtým a více mrtvých dokáže ovládat

Oživení - schopnost oživit nedávno zemřelého (max. 5 minut). Čím mocnější, tím méně ji to vyčerpá - hranice kdy je ještě možné oživit mrtvolu je 5 minut

Regenerace - uzdravení se. Čím víc bude Kitty šikovnější, tím dříve se jí rány uzdraví a nebo tím větší rány se jí zahojí


WEAPONS:

Perský meč, pojmenovaný Vysokiy. Když je neaktivní vypadá jako normální prstýnek.  


TITULES:

Lektorka výdrže
Lektorka léčení
Lektorka obrany 

QUESTS:
- - -


SKILLS:

Boj na dálku = 25
Boj na blízko = 35
Výdrž = 55

Rychlost - 8
Síla - 6
Schopnosti - 9

Léčení - expert
Hieroglyfy - pokročilý
Plavání - mírně pokročilý



Naya
Naya

Jméno: Sparennaya (Naya)
Druh: kočka
Pohlaví: samička

Charakteristika: 
Kitty ji jako kotěti zachránila život, proto je pořád s ní. Nedovolí jiné kočce, aby se k její paničce přiblížila a natož, aby se s ní mazlila. V tomhle je celkem žárlivá, jinak jí nedělá problém, když někdo jí ze stejné misky. Přestože je to už dospělá kočka, nepohrdne hraním. Osobně miluje klubíčka a nitky. Její zvláštní záliba je ve strunách kytar, což se její paničce nelíbí, protože jí takhle zničila nejednu kytaru. Naya je také velmi líná a nejradši ze všech činností spí či jen odpočívá. Často jí najdete před stanem jak se vyhřívá na sluníčku. Nejlépe, když má poblíž misku s naředěním mlékem, které miluje. Co se týče jídla, kdy je úplně nejspokojenější je, když jí Kitty přinese z jezera sem tam nějakou rybu. Hned po krásné večeři přijde ke Kitty a na jejím klíně přede a přede.

Historie:
Naya se narodila do kočičí rodiny tuláků. Byla celkem z šesti koťat a byla z nich nejslabší. Proto nebylo podivuhodné, že jednoho zimního večera zůstala ležet na chodníku. Najednou k ní přišla sedmnáctiletá holčina a zjistila, že koťátko už není mezi živými a tak se pokusila o její oživení. Během pár minut se malý uzlíček začal škubat až otevřel svá zaslepená očička. Holčina, Kitty sice neomdlela, ale byla mírně vyčerpána. Od té doby Naya žije se svou páničkou, která jí zachránila život. Z malého uzlíčku se slepenýma očičkama vyrostla velká dáma úctyhodných způsobů a velmi ostrých drápů.


Jekatěrina Brežněv
Jekatěrina Brežněv
Jekatěrina Brežněv
Jekatěrina Brežněv
Perský meč
Perský meč