DESTINY DEYNS

Player: Kreyks
FC: Selena Gomez

Age: 19

Date of birth: 25th January

Way of god: Horus

APPEARANCE:

Destiny vypadá trochu cizokrajně, na což poukazuje její snědší pleť, vlasy černé jako noc a tmavé oči. Vlasy má již od přírody velmi tmavé, často si je ale obarvuje na jiné odstíny, třeba hnědé. Celkově s nimi velmi ráda experimentuje, jednou je má dlouhé a vlnivé, jindy rovné a jindy zase krátké.
Její hnědé oči v ostatních z nějakého důvodu vyvolávají pocit, že vás Destiny rychle chňapne a odnese, což celkově podporuje celá její postava, její způsob chůze.. Jednoduše vypadá, že má neustálou potřebu něco rychle chytnout a utéct.
Obličej jí ještě zdobí menší nos a pusa, nejčastěji zbarvená do světle růžových odstínů.
Je poměrně vysoká, většinou vyčuhuje z davu vrstevníků, kromě toho je ale i hubená. 

PERSONALITY:

 Destiny se chová přesně tak, jak byste to do ní, soudě podle jejího vzhledu, tipovali. Často se usmívá, ale málokdy to myslí upřímně, i tak se ale často směje a ráda baví ostatní. Své pravé, silné, emoce nikomu nikdy neukazuje, většinou je jen předstírá, nebo ukazuje jen ty slabé. Nikdy ji neuvidíte vzteklou, je vždy klidná, ale tím spíš vypadá, že na vás každou chvílí zaútočí.
Pokud s ní strávíte alespoň chvíli, můžete si všimnout, že má dobré reflexy, pokud na ní něco letí, všimne si a chytí to. Stejně tak má v rukách sílu, takže když na vás něco hodí, s největší pravděpodobností to tam doletí.
Má poměrně hluboký hlas, se silným americkým přízvukem, často když mluví, tak také silně gestikuluje, nehledě na to, jestli tím někoho praští. 

HISTORY:

Destiny celý svůj život vyrůstala v obřím domě, kousek od Tallahasee. Žila zde se svým otcem, což skýtalo jednoho otce, jednu mamku a 7 dalších sourozenců, z nichž pouze 1 byl adoptovaný. Narodila se jako druhá nejstarší, což znamenalo, že u těch posledních dětí se o ně musela starat i ona, protože její matka neměla čas na výchovu tolika dětí.
Otce skoro nikdy nevídala, byl pořád v práci, Destiny vlastně ani nikdy nezjistila, co její táta vlastně dělá, nikdy ji na její otázky neodpověděl. Když dosáhla 18 let, život v přeplněné domácnosti ji přestal bavit, tak sesbírala všechny svoje úspory, což nebylo málo, a vydala se cestovat po Americe, vykašlala se na školu a začala ve Washingtonu DC. Během jednoho roku procestovala téměř 20 států, než přišla řada na stát New York, kde jako první zamířila do hlavního města, New York City, prošla místa, na které snad nikdo nechodí, než objevila jakéhosi chlápka v hnědé kápi, skamarádila se s ním a on ji po týdnu řekl o existenci Domu života a o jejích schopnostech, které za ten týden odtušil. Následně ji Domu i zavedl a ona se jala do tréningu. 


ABILITY:

Aerokinesis - schopnost nad vzduchem. Tvoření či pohybování se vzduchem a vším jím společném


REQUEST FOR WEAPON:

Meč, velmi úzký a tím i velmi rychlý   


TITULES:

- - -


QUESTS:

- - -


SKILLS:

Boj na dálku = 12
Boj na blízko = 15
Výdrž = 17

Rychlost - 4
Síla - 3
Schopnosti - 2 

Destiny Deyns
Destiny Deyns
Destiny Deyns
Destiny Deyns
Destiny Deyns
Destiny Deyns
Meč
Meč