ALEXANDER ANDERSON

Player: Yoshi29
FC: Miles McMillan

Age: 20

Date of birth: 1. January

Way of god: Sutech

APPEARANCE:

- - - bude doplněno - - -

PERSONALITY:

- - - bude doplněno - - -

HISTORY:

Alexander, se narodil 1. 1. 1996 v Rusku. Ačkoliv se tam narodil, Rusko nikdy nepovažoval za svou domovinu. Oba jeho rodiče se narodili v Americe. Navzdory tomu, že nikdo z rodiny v Rusku být nechtěl, museli tam zůstat. Když Alex povyrostl, podařilo se mu přemluvit matku, aby mu řekla, proč musí zůstávat v této velké zemi. Nedozvěděl se toho moc, jen to, že jsou pronásledováni, někým. Alex tedy vyrůstal v obavách z toho, co by mohlo přijít. Nikdy si neudělal moc kamarádů, protože jim zkrátka nevěřil. V den, kdy mu bylo osm let, se jeho otec nevrátil domů. Alex si myslel, že prostě jen déle pracuje. Nebylo by to poprvé, co se jeho otec několik dní nevrátil domů. Mladý pan Anderson by si to myslel poměrně dlouhou dobu, kdyby následující večer nenarazil na matku, jak v ložnici sedí na zemi a pláče. Alex nebyl hloupý, došlo mu, že se něco muselo stát. Zapojil své přemlouvací dovednosti a dozvěděl se pravdu. "Brian Anderson byl zavražděn při své cestě domů." Tuto informaci si přečetl z ranních novin, které mu matka ukázala. Po této události šlo vše z kopce. Jen starší sestra Elizabeth říkala, že vše bude dobré. Bohužel, neměla pravdu.
O několik měsíců později Alexe probudil rámus, který vycházel z několika míst jejich domu. Opatrně vyklouzl z pokoje, aby se podíval, co se děje. Shlédl dolů ze schodů a uviděl nějaké muže, kteří jim prohrabávají obývací pokoj. Netušil, co měl dělat. V takové situaci ještě nikdy nebyl, bál se. Zachoval však chladnou hlavu, což mu zachránilo život. Tiše se vkradl do pokoje starší sestry, který byl hned vedle toho jeho. Vzbudil sestru a ta už mu pomohla. Netušil, jestli ona věděla něco víc než on, ale hned věděla, co dělat. Kamsi na chvíli odběhla a když se poté vrátila, tak společně s Alexem oknem utekli ven. Když utíkali od domu, směrem pryč z města, uslyšel Alex několik výstřelů. Zacpal si uši a zavřel oči. Venku byla pěkná zima, ale přesto museli jít dál. Alexovi byla zima a měl hlad, ptal se, kam jdou, ale dostalo se mu jen odpovědi: "To bude dobré." Cestou byli nuceni si ukrást nějaké jídlo a přespávat všude, kde mohli a nebyla tam až tak moc velká zima. Zdálo se to skoro nekonečné, i když ve skutečnosti to byl teprve necelý týden.
Jednou ale narazili na opuštěný karavan uprostřed lesa. Elizabeth třikrát zabušila na dveře karavanu a cosi tlumeně řekla. Po chvíli se dveře otevřely a vykoukl z nich poměrně vysoký zarostlý muž. Rozhlédl se po okolí a pozval je dovnitř. Z krátkých rozhovorů, které ten muž vedl se sestrou, Alex pochopil, že se jedná o nějakého hodně vzdáleného příbuzného. Bylo těžké s ním vycházet, protože byl přísný a děti moc rád neměl. Bylo ale poznat, že mu na nich záleží, protože když se vyskytlo nějaké nebezpečí, vždycky se postaral, aby se jim nic nestalo. Právě u tohohle "strýčka", jak mu říkali, se Alex naučil hodně věcí, které teď umí. Krom základních vědomostí, které se učily ve školách, také něco o sebeobraně a boji se všemožnými zbraněmi. Život byl pro Alexe dosti nebezpečným, i když vůbec netušil, proč.
Když byla Elizabeth dospělá, tak jim strýček řekl, že musí odcestovat do Ameriky a tam najít jistého muže. Dal jim peníze a doprovodil je na nejbližší letiště. O několik hodin později přistáli na letišti v Atlantě. Žádná zavazadla, kromě dvou malých batohů neměli. Se svými poměrně slabými znalostmi angličtiny se skoro s nikým nedomluvili. Zůstali tedy stát před budovou letiště a čekali, zda si pro ně někdo přijde. A opravdu, po chvíli se objevil jakýsi blonďák, který řekl, že mají jít s ním. Byl to asi nejpříjemnější cizí člověk, kterého kdy Alex poznal. Naučil se od něj plynule mluvit anglicky. Život ale stejně nebyl o moc jednodušší. Většinu dne byl doma sám. Toužil po tom si konečně najít nějaké kamarády, ale nesměl moc vycházet z domu. Pořád byl ještě dítě. Už toho měl tak akorát dost, vyšel ven a chtěl si najít nějaké kamarády. Bohužel neměl štěstí a nachytala ho jeho sestra. Pořádně mu vyhubovala a přivedla ho zpět do domu, kde bydleli. Alex už byl dosti zoufalý. Jeho osamělost se na něm dost podepisovala. A tehdy se stala ta nejhorší věc, kterou kdy udělal. Naštěstí se mu nepovedla. Sáhl po pistoli, o které už hodně dlouho věděl. Měla sloužit jen na obranu, ale on ji obrátil proti sobě. Nechtěl vést život, kde musí pořád utíkat, nechtěl žít sám. Zavřel oči a stiskl spoušť. Neozvala se žádná rána, která by ukončila jeho život. Nic. Zbraň nebyla nabitá. Hodil ji tedy před sebe na zem a rozplakal se. O několik minut později se domů vrátila sestra. Když uviděla Alexe a před ním zbraň, celkem se polekala. Na pár minut si představila, že by mohla přijít o bratra. Objala ho a slíbila mu, že se to opravdu zlepší.
Roky plynuly a Alex doufal, že slova Elizabeth, nejsou jen prázdné lži, které ho měly ukonejšit. Bylo mu už skoro 20 let a pořád nic. Už byl o dost rozumnější, než dříve. Stále se ale nechtěl smířit s tím, že se nic nezměnilo. Možná ubylo obav, co přinese zítřek, ale jinak nic moc. Když se jednoho rána Alex probral, zaklepal na dveře pokoje ten blonďák, který si nechával říkat Mike. "Vstávej, Lexi." Zavolal na něj s úsměvem. Alex si protřel oči a dost se podivil. Každopádně hned udělal, co mu bylo řečeno. Když se oblékl, tak si do batohu zabalil několik nejpotřebnějších a sobě blízkých věcí a vydali se na cestu. Pomocí různých dopravních prostředků se nakonec dostali na místo - ostrov Re. Tedy tak jej nazýval Mike. Tam se Alex dozvěděl, že Mike, Elizabeth, i on sám, patří mezi mágy. Že mág dokonce byla i jejich matka s otcem. Mike Alexe dovedl do Domu Života a pak i s Elizabeth zmizeli neznámo kam. Řekli ale, že se někdy ještě určitě setkají. V Domě života se Alex dozvěděl spoustu informací. A hlavně to, že i on je jedním z potomků faraónů, vládců starověkého Egypta, vládců země, která ho vždy fascinovala. 


EXTRA:

  • bude doplněno

ABILITY:

Telekineze - schopnost bez dotyku manipulovat s věcí. Čím lepší bude Alex, tím více věcí dokáže ovládat a déle


REQUEST OF WEAPON:

Chopeš jehož normální podoba je prsten ve tvaru hada TITULES:
- - - 


QUESTS:
- - - 


SKILLS:

Boj na dálku = 5
Boj na blízko = 10
Výdrž = 12

Rychlost - 3
Síla - 4
Schopnosti -  2

Alexander Anderson
Alexander Anderson
Alexander Anderson
Alexander Anderson
Alex se sestrou Elizabeth
Alex se sestrou Elizabeth
Alexander Anderson
Alexander Anderson
Alexander Anderson
Alexander Anderson
Chopeš
Chopeš